Графік
захисту курсових робіт
з дисципліни: «Планування та організація діяльності підприємства»
для студентів спеціальності 051 «Економіка» групи Е – 211
15.04.2024 р. 1. Адамович В.В. 2. Білоус А.О. 3. Гаврилюк М.С. 4. Лєннік М.В. 5. Безкоровайний О.О. 6. Пшенична Ю.В. | 16.04.2024 р.1. Рабокучма І.О. 2. Карнауха К.М. 3. Писанка Б.О. 4. Ковтун Н.М. 5. Устенко А.С. 6. Мазурик К.П. 7. Конько Є. А. |
17.04.2024 р. 1. Швець В.В. 2. Голуб В.В. 3. Рагозіна В.Р. 4. Анікольчук В.В. 5. Цвілюк Є.О. 6. Шевчук К. А. | 18.04.2024 р.1. Гончарук Ю.Є. 2. Кулєбякіна С.О. 3. Пустовіт А.П. 4. Пшенична К.М. 5. Гринчишина М.С. 6. Олійник І. І. |
19.04.2024 р. 1. Химич А.В. 2. Балабай О.П. 3. Долібська Л.В. 4. Ремінна А.В. 5. Ткачук В.М. 6. Чечельницька Н.Д. |
Розроблено та затверджено на засіданні циклової комісії економічних дисциплін та практичної підготовки
Протокол № 8 від 26.03.2024 р. Голова комісії (Войтюк Л.О.)
РОЗКЛАД
весняної екзаменаційної сесії 2023/2024 навчального року групи
ТТ 211
Дисципліна | Викладач | Консультації | Екзамен |
Українська мова (за професійним спрямуванням) | Процюк 1.А. | 29.04.24 11:40 | 30.04.24 8:30 |
Організація автомобільних пасажирських перевезень | Мельник С.С. | 09.05.24 8:30 | 10.05.24 8:30 |
Основи охорони праці | Нікітюк Н.М. | 06.05.24 8:30 | 07.05.24 8:30 |
Правила і безпека дорожнього руху | Білоус Ю.С. | 02.05.24 8:30 | 03.05.24 8:30 |
РОЗКЛАД
весняної екзаменаційної сесії 2023/2024 навчального року групи АТ212
Дисципліна | Викладач | Консультація | Екзамен |
Українська мова (за професійним спрямуванням) | Проток І.А. | 25.04.24 8:30 | 26.04.24 8.30 |
Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання | Луценко Ш. | 02.05.24 8:30 | 03.05.24 8:30 |
Основи охорони праці | Нікітюк П.М. | 29.04.24 8:30 | 30.04.24 8:30 |
Технічна експлуатація автомобілів | Герасимчук В.В. | 06.05.24 10:00 | 07.05.24 8:30 |
Правила і безпека дорожнього руху | Савчук О.М. | 22.04.24 13:00 | 23.04.24 8:30 |
РОЗКЛАД
весняної екзаменаційної сесії 2023/2024 навчального року
3 курсу економічного відділення
Дисципліна | Викладач | Е211 | |
Консультація | Екзамен | ||
Іноземна мова (за професійним спрямуванням) | Решетова Я С. | 13.05.24 08.30 | 14.05.24 8.30 |
Українська мова (за професійним спрямуванням) | Проток І.А. | 22.04.24 11.40 | 23.04.24 8.30 |
Планування та організації діяльності і підприємства | Дибенко Г.І. | 16.05.24 8.30 | 17.05.24 8.30 |
Фінансовий облік | Войтюк Л.О. | 09.05.24 8.30 | 10.05.24 8.30 |
Економіка і нормування прані | Дибенко Г.І. | 06.05.24 10:00 | 07.05.24 8.30 |
Управління витратами | Резнік Н.В. | 02.05.24 8.30 | 03.05.24 8.30 |
Економічний аналіз | Дибенко Г.І. | 29.04.24 10.00 | 30.04.24 08:30 |
Охорона праці в галузі | Білоус Ю.С. | 25.04.24 8.30 | 26.04.24 08.30 |
Коментарi